New York Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York Life

BIG APPLE ! BIG LIFE !
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Forum je še popolnoma nov je še v izdelavi vsi ki ste resni in imate željo pomagati se prijavite tam pa boste tudi več izvedeli Very Happy
W.e.l.c.o.m.e. !
Strawberry Fields - Page 4 Dcxcxerrf

Smo RPG forum o življenju v New Yorku. Kjer je možno vse od
ljubusumja, ljubezni, sovraštva, prijateljstva in še mnogo več.
LETS HAVE SOME FUN !

Registracija je dobrodošla.

Zabavaj se z nami!
N.Y.p.r.o.m.o.t.i.o.n
Strawberry Fields - Page 4 Untitled-3lol

Za oglaševanje našega foruma uporabite to pasico :

Strawberry Fields - Page 4 Newyorkpasica Strawberry Fields - Page 4 Nylife

Če želite oglaševati na našem forumu kontaktirajte z eno
 izmed admink
 ali pa napišite pod temo
 gostje !




N.Y.t.o.u.r.i.s.t
Strawberry Fields - Page 4 Untitled-4xc

Si želite pobljižje pogledati naš forum in
se prepričati,da smo enkratni in
seveda čisto malo nori !
Pridružite se nam !
T.o.u.r.i.s.t :
Nick: Testni uporabnik
Password: new york life
Special Elite
Special Elite

Dogajanje na forumu poteka na tako imenovani akademiji Dark Academy. V tem svetu se prepletajo vrste nadnaravnih bitij med katerini bijejo bitke med dorbim in zlom. Vampirji, volkodlaki, izganjalci, demoni in čarovniki živijo v skrivnostni družbi, v družbi z zelo strogimi pravili in če se zaljubijo, prekršijo vsa pravila.

Priduži se nam in ustvari svojo zgodbo !

Strawberry Fields - Page 4 Untitled-1repasica
N.Y.t.e.a.m
Strawberry Fields - Page 4 Sddsa

Administratorji:

Nika Alexsandria Sheppard

Ever Ryan Sun


Amy Styles


Ariana Dion Sun


Kayla Newton


Lexi Milano

N.Y.c.r.e.d.i.t.s
Strawberry Fields - Page 4 Untitled-8

Prvotna zasnova foruma je ideja adminke
Nike Alexandrie Sheppard. Vse ideje so last foruma
New York Life 
a.k.a. NYL. Grafična ureditev je zasnova adminke
Lexi Milano

©last foruma NYL prepovedano kopirati.

 

 Strawberry Fields

Go down 
2 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AvtorSporočilo
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Feb 26, 2012 10:56 am

First topic message reminder :

Del New York Central Parka, ki se imenuje Strawberry Fields, je posvečen Johnu Lennonu.

Strawberry Fields - Page 4 Strawberryfieldsl

Strawberry Fields - Page 4 Strawberryfields
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
James McGrand

James McGrand


Število prispevkov : 662
Join date : 22/02/2012
Kraj : NY, ZDA

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 8:52 pm

James se je pognal za njo."nikoli. Ne dam je." Je rekel in opazil stopnice. Zavil je in tik pred stopnicami skocil ter za las zgresil glavo neke babice z pudljem.
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 8:57 pm

Amy se je zasmejala ko se je babica začela dreti nanj. Samo pomahala ji je in se peljala naprej. "Čeprav... skoraj bi pozabila da si jo prejle posodil meni. No kakorkoli, pazi na babice. Razen če imaš rad starejše."
Nazaj na vrh Go down
James McGrand

James McGrand


Število prispevkov : 662
Join date : 22/02/2012
Kraj : NY, ZDA

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 9:01 pm

"Seveda imam rad starejse. So bolj izkusene." Je rekel amy in pomahal babici ki mu je pokazala sredinca."pa tudi gajsne so sexi."
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 9:05 pm

Amy je zavila z očmi. "Ja seveda." spet se je zasmejala. "Pri starejših lahko omeniš še gube, ne preveč lepo postavo in to da vse visi od njih. In skoraj vse imajo umetne zobe ali pa še tega ne."
Nazaj na vrh Go down
James McGrand

James McGrand


Število prispevkov : 662
Join date : 22/02/2012
Kraj : NY, ZDA

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 9:13 pm

James se je zasmejau ter skocil ter se zadrsal po drogu ki naj bi bil ograja."ampak si predstavljas kako ti ga potegnejo ko dajo zobe ven."
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 9:17 pm

Amy se je zasmejala. "James, najemi si že kakšno prostitutko ali kaj podobnega. Samo še na to misliš."
Nazaj na vrh Go down
James McGrand

James McGrand


Število prispevkov : 662
Join date : 22/02/2012
Kraj : NY, ZDA

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 9:25 pm

"Sem si jo ze pa so zanic. In seveda mislim samo nato ce pa tega ze dolgo nisem dobil."
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 9:30 pm

"Potem pa pokliči kakšno dobro. Kolikor vem denar zate sploh ni problem. Ali pa reči kateri drugi. Tista prodajalka skejtov bi ti zagotovo z veseljem ustregla." je rekla in se zasmejala ko se je spomnila nanjo.
Nazaj na vrh Go down
James McGrand

James McGrand


Število prispevkov : 662
Join date : 22/02/2012
Kraj : NY, ZDA

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 9:35 pm

"Preplasena bi bila. Ali pa ne. Saj bom kmalu dobil klic. Sicer pa dobrih prstituk skoraj ni. In mi je skoraj podcastjo da se enkrat ponovim tisto."je rekel in se spacil.
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 9:39 pm

"Ne vem kaj je bilo in me tudi ne zanima, ampak se mi tista prostitutka že smili ker tako o njej govoriš."
Nazaj na vrh Go down
James McGrand

James McGrand


Število prispevkov : 662
Join date : 22/02/2012
Kraj : NY, ZDA

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 9:43 pm

"Jaz se ti naj smilim. Bolje da ne ves kaj je naredila z mojim velikim fantom ane?" Je rekel z fake otroskim glasom in cez hlace pobozal tica. Potem se je obrnil nazaj k amy."dolgo si ni opomogel."
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 9:50 pm

Amy je zmajala z glavo in se nasmehnila. "Sem ti rekla da me ne zanimajo nobene podrobnosti. Sem pa potolažena ker vem, da očitno v primerjavi z njo jaz dobro opravim. Vsaj tako rečejo."
Nazaj na vrh Go down
James McGrand

James McGrand


Število prispevkov : 662
Join date : 22/02/2012
Kraj : NY, ZDA

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 9:55 pm

James se je zasmejau."ja v to pa nisem preprican. Moram preveriti."

((Alo ka si vidla tisti forum night al blac academy ko sta ga naredle lizzie pa alex?? Dej se prjau ko je fuul zakon je pa po vzoru vampirske akademije ce si brala sam no ni cist isto. No pac tko ko si ti mene prosla js zej tebe.))
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 10:01 pm

((ne nism še slišala... ja, zdele sm na fonu in se mi ne da iskat, se bom pa mogoče jutr alpa k bom mela kej časa))

"Najprej si zasluži." je nagajivo rekla.
Nazaj na vrh Go down
James McGrand

James McGrand


Število prispevkov : 662
Join date : 22/02/2012
Kraj : NY, ZDA

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 10:03 pm

((okej no......:/ ))

"Saj sem bil priden. Kaj pa naj se naredim?"
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 10:07 pm

"To se pa sam spomni." je rekla in se nasmehnila. "Vredu, se bova zdaj ves čas samo vozila ali se bova kje ustavila?"
Nazaj na vrh Go down
James McGrand

James McGrand


Število prispevkov : 662
Join date : 22/02/2012
Kraj : NY, ZDA

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 10:12 pm

James je v sekundi zavru. Bila je potka speljana ob jezeru in na drugi strani jasa. Rahlo zakrita. "Lahko se usedeva sem."
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 10:15 pm

Amy je pogledala proti jasi. Prikimala je. "Ja." je zamrmrala.
Nazaj na vrh Go down
James McGrand

James McGrand


Število prispevkov : 662
Join date : 22/02/2012
Kraj : NY, ZDA

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 10:21 pm

Kot vedno je potolkel z nogo po rolki da mu je priletela v narocje ptem pa stekel na jaso in se usedel v koticek ob drevesu ki je dajal senco a se ga s potke ni videlo.
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 10:29 pm

Amy se je usedla zraven njega, se naslonila nazaj in zaprla oči. "Sem te danes že vprašala kako si?" je rekla da bi spet začela pogovor, saj se drugega ni spomnila.
Nazaj na vrh Go down
James McGrand

James McGrand


Število prispevkov : 662
Join date : 22/02/2012
Kraj : NY, ZDA

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 10:32 pm

"Nespomnem se." Je povedal po resnici in to ga je zmedlo. Res ni imel pojma. Nezno jo je pobozal po roki potem pa jo poljubil na vrat."sem jaz uprasal tebe?"
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 10:36 pm

"Ne spomnim se." je zamrmrala Amy in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
James McGrand

James McGrand


Število prispevkov : 662
Join date : 22/02/2012
Kraj : NY, ZDA

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 10:39 pm

"Sva pa res sklerozna kot moja babica." Je zamrmljau ko je poljubljau vrat. Prejsnji ugriz se skoraj ni vec videl in treba je bilo narediti novega.
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 10:44 pm

"Hej, potem si tudi ti." je zamrmrala. Glavo je še malo bolj dvignila, tako da je razkrila še več vratu.
Nazaj na vrh Go down
James McGrand

James McGrand


Število prispevkov : 662
Join date : 22/02/2012
Kraj : NY, ZDA

Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 EmptyNed Mar 04, 2012 10:46 pm

"Saj sem rekel da sva oba." Je rekel tik preden se je prisesal na vrat.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Strawberry Fields - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Strawberry Fields   Strawberry Fields - Page 4 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Strawberry Fields
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 9Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
New York Life :: Central Park-
Pojdi na: