New York Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York Life

BIG APPLE ! BIG LIFE !
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Forum je še popolnoma nov je še v izdelavi vsi ki ste resni in imate željo pomagati se prijavite tam pa boste tudi več izvedeli Very Happy
W.e.l.c.o.m.e. !
Amy's big apartment - Page 3 Dcxcxerrf

Smo RPG forum o življenju v New Yorku. Kjer je možno vse od
ljubusumja, ljubezni, sovraštva, prijateljstva in še mnogo več.
LETS HAVE SOME FUN !

Registracija je dobrodošla.

Zabavaj se z nami!
N.Y.p.r.o.m.o.t.i.o.n
Amy's big apartment - Page 3 Untitled-3lol

Za oglaševanje našega foruma uporabite to pasico :

Amy's big apartment - Page 3 Newyorkpasica Amy's big apartment - Page 3 Nylife

Če želite oglaševati na našem forumu kontaktirajte z eno
 izmed admink
 ali pa napišite pod temo
 gostje !




N.Y.t.o.u.r.i.s.t
Amy's big apartment - Page 3 Untitled-4xc

Si želite pobljižje pogledati naš forum in
se prepričati,da smo enkratni in
seveda čisto malo nori !
Pridružite se nam !
T.o.u.r.i.s.t :
Nick: Testni uporabnik
Password: new york life
Special Elite
Special Elite

Dogajanje na forumu poteka na tako imenovani akademiji Dark Academy. V tem svetu se prepletajo vrste nadnaravnih bitij med katerini bijejo bitke med dorbim in zlom. Vampirji, volkodlaki, izganjalci, demoni in čarovniki živijo v skrivnostni družbi, v družbi z zelo strogimi pravili in če se zaljubijo, prekršijo vsa pravila.

Priduži se nam in ustvari svojo zgodbo !

Amy's big apartment - Page 3 Untitled-1repasica
N.Y.t.e.a.m
Amy's big apartment - Page 3 Sddsa

Administratorji:

Nika Alexsandria Sheppard

Ever Ryan Sun


Amy Styles


Ariana Dion Sun


Kayla Newton


Lexi Milano

N.Y.c.r.e.d.i.t.s
Amy's big apartment - Page 3 Untitled-8

Prvotna zasnova foruma je ideja adminke
Nike Alexandrie Sheppard. Vse ideje so last foruma
New York Life 
a.k.a. NYL. Grafična ureditev je zasnova adminke
Lexi Milano

©last foruma NYL prepovedano kopirati.

 

 Amy's big apartment

Go down 
3 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyTor Feb 21, 2012 11:36 am

First topic message reminder :

Tukaj je Amyno ogromno in moderno opremljeno stanovanje. Ima dve veliki terasi iz katerih je čudovit razgled, na eni pa je še velik bazen.

Amy's big apartment - Page 3 Swimmingpoolviewfromthe

Amy's big apartment - Page 3 Brownmodernlivingroomwi

Amy's big apartment - Page 3 52731972

Amy's big apartment - Page 3 Aguilera1
Nazaj na vrh Go down

AvtorSporočilo
Samantha Rosalie Mcphee

Samantha Rosalie Mcphee


Število prispevkov : 109
Join date : 24/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 6:53 pm

Samantha Rosalie je potrkala na Amyina vrata. Včeraj je našla njen zvezek z zapiski za ne vem kateri predmet. Povprašala je naokoli, oni pa so jo napotili k njej domov. a ne bi bilo lažje če bi ji ga kar oni izročili si je mislila ter zavzdihnila. Čakala je da ji kdo odpre vrata.
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:07 pm

Amy je slišala da je nekdo potrkal na vrata. Izvila se je Jamesu iz prijema in šla odpret. Zagledala je Samantho. "Hm... O hej." Spraševala se je, kaj si v tem trenutku misli o njej. Zagotovo je izgledala grozno, glede na to da je noč preživela na terasi, poleg tega pa je bil v stanovanju še James.
Nazaj na vrh Go down
Samantha Rosalie Mcphee

Samantha Rosalie Mcphee


Število prispevkov : 109
Join date : 24/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:12 pm

Samantha Rosalie je zavila z očmi, ko je videla da je v zadregi, samo zardi tega ker je neurejena. In probably ima še kakšnega moškega v stanovanju.''Hey, prinesla sem ti zapiske ki si jih izgubila,'' je rekla ter se rahlo nasmehnila.''In mogoče preden bi prišla odpret lahko malce uredila, če te kasneje skrbi kako izgledaš,mene ne moti če si kot ptičje strašilo,'' je rekla. Vedela je da je mogoče bila malo preveč diskretna. Ampak taka je pač bila. Nemogoča. Nekateri so jo zaradi takih stvari sovražili.Njej je bilo vseeno.
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:14 pm

"O hvala." je zamrmrala Amy in vzela svoje zapiske. "Pravzaprav sploh nisem opazila, da sem jih pozabila." Ni vedela kaj bi rekla. V vsakem drugem primeru bi jo povabila naprej, ampak tokrat se je želela pogovoriti s Jamesom, saj se skoraj polovice prejšnje noči ni spominjala.
Nazaj na vrh Go down
Samantha Rosalie Mcphee

Samantha Rosalie Mcphee


Število prispevkov : 109
Join date : 24/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:17 pm

Samantha je skomignila z rameni.''Se zgodi,'' je rekla. vedela je da je zdaj v dilemi. ali naj jo povabi naprej ali jo bo odslovila, da se bo lahko pogovorila z fantom ali karkoli drugega.
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:19 pm

Amy se je nasmehnila. "Hm... Glej, zares ne želim biti nesramna ali kaj podobnega, samo... Bi mogoče lahko prišla kdaj drugič, pa se bova takrat pogovorili. Zdajle... Sem malce zaposlena."
Nazaj na vrh Go down
Samantha Rosalie Mcphee

Samantha Rosalie Mcphee


Število prispevkov : 109
Join date : 24/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:22 pm

Samantha Rosalie se je rahlo nasmehnila.''Saj tako ali tako sem mislila odditi, ampak še nekaj ti povem, dolžna si mi kavo, ker sem ti prinesla zapiske,'' je rekla ter pokazala nanje.'' No zdaj pa se pojdi pogovorit s svojim fantom'' je rekla ter se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:24 pm

"Prvič, seveda bova šli na kavo in seveda bom jaz plačala," nasmehnila se ji je "in drugič, on ni moj fant." Ni dodala da ima fanta, ampak da to ni James.
Nazaj na vrh Go down
Samantha Rosalie Mcphee

Samantha Rosalie Mcphee


Število prispevkov : 109
Join date : 24/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:33 pm

''ja kaj si pa mislila da bom jaz,'' je rekla ter prhnila.'' Don't lie to me Amy, nekaj imaš z njemu, ampak tega preprosto nočeš priznati,'' je rekla malo nesramno, ter se nato opravičujoče nasmehnila. Hotela je nadaljevati vendar se je raje ugriznila v jezik.
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:36 pm

Amy jo je malce presenečeno pogledala. "Glej, nič nimam z njim. Ne vem kaj si ti misliš, ampak glede tega se motiš."
Nazaj na vrh Go down
Samantha Rosalie Mcphee

Samantha Rosalie Mcphee


Število prispevkov : 109
Join date : 24/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:39 pm

''ne Amy jaz se nikoli ne motim,'' je rekla hladno.'' priznaj, you are playing with fire,ne nimaš, in mislim da sta za tako frizuro potrebna dva,'' je rekla ter pokazala na njeno frizuro.
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:41 pm

"Zaspala sem na terasi, ker sem malo preveč popila. Je s tem kaj narobe? Ti nisi nikoli razkuštrana ko se zbudiš? No, če nisi, potem si očitno edina."
Nazaj na vrh Go down
Samantha Rosalie Mcphee

Samantha Rosalie Mcphee


Število prispevkov : 109
Join date : 24/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:45 pm

Samantha Rosalie je prhnila.''Look girl konec debate o tem, sama pri sebi dobro veš kaj je res,samo preveč te je sram da bi priznala,da včeraj nisi bila sama doma,'' je rekla hladno.'' pa še velikokrat,in tudi večkrat bom ampak jaz bom vsaj priznala zakaj,'' je rekla ter se hladno nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:46 pm

"Saj nisem nikoli rekla da sem bila sama doma. Rekla sem samo, da on ni moj fant." Naslonila se je na podboj vrat.
Nazaj na vrh Go down
Samantha Rosalie Mcphee

Samantha Rosalie Mcphee


Število prispevkov : 109
Join date : 24/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:51 pm

''saj tudi jaz nisrm nikoli rekla da je ta fant ki je zdaj v tvoji bajti tvoj fant!'' je rekla ter zavila z očmi.''Look Amy oprosti no,vem da sem preveč diskretna in beachey, ampak preprosto si ne morem pomagat, nisem ena izmed tistih deklet ki bi bila tiho in samo kimalo,povem kar si mislim Amy, res sorry,'' je rekla ter jo opravičujoče pogledala.
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:53 pm

"Saj je vredu." je zamrmrala Amy. Prestopila se je. "Hm... Bi mogoče lahko zdaj...?"
Nazaj na vrh Go down
Samantha Rosalie Mcphee

Samantha Rosalie Mcphee


Število prispevkov : 109
Join date : 24/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:54 pm

''ja Amy bom odšla.'' je rekla ter se nasmehnila.'' friends?''' je rekla ter ji ponudila roko v znak sprave.
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:55 pm

Amy je sprejela roko. "Friends. In obljubim da se ti bom oddolžila za to."
Nazaj na vrh Go down
Samantha Rosalie Mcphee

Samantha Rosalie Mcphee


Število prispevkov : 109
Join date : 24/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:57 pm

''Bolje zate, verjemi nočeš videti ko sem jaz jezna,'' je rekla ter se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:58 pm

"Verjamem ti." je z nasmehom na obrazu rekla Amy. "No, se potem vidiva v šoli? Ali kjerkoli drugje?"
Nazaj na vrh Go down
Samantha Rosalie Mcphee

Samantha Rosalie Mcphee


Število prispevkov : 109
Join date : 24/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 7:59 pm

'' verjetno v šoli ali pa na kakšni zabavi,'' je rekla ter se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 8:00 pm

"Seveda." Še enkrat se ji je nasmehnila. "Torej se vidiva. Upam da kmalu."
Nazaj na vrh Go down
Samantha Rosalie Mcphee

Samantha Rosalie Mcphee


Število prispevkov : 109
Join date : 24/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 8:02 pm

''ja see yaa,'' je rekla ter odšla do njenega avtomobila. Ko je prišla do njega se je obrnila ter ji z nasmehom pomahala.''Uživi!'' ji je zaklicala ter ji pomežiknila.
Nazaj na vrh Go down
Amy Styles
Administrator
Amy Styles


Število prispevkov : 1306
Join date : 14/02/2012

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 8:03 pm

"Ti tudi." je za njo zaklicala Amy. Pomahala ji je, nato pa zaprla vrata. Vrgla se je na kavč, nato pa pogledala Jamesa. "In kako si spal?"
Nazaj na vrh Go down
James McGrand

James McGrand


Število prispevkov : 662
Join date : 22/02/2012
Kraj : NY, ZDA

Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 EmptyPet Feb 24, 2012 10:47 pm

James ju je poslusal in se medtem oblekel in obu."iti moram."
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Amy's big apartment - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Amy's big apartment   Amy's big apartment - Page 3 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Amy's big apartment
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
New York Life :: Amy's place-
Pojdi na: